Katalog jest w trakcie przebudowy, przepraszamy za utrudniania

Top 10:

Statystyka PageRank:

Statystyki katalogu:

Linki:

Top 10 kategorii:

jmdisplay.pl

jmdisplay.pl

Oferujemy naszym klientom moduły komunikacyjne, a ponadto przyrządy pomiarowe do stref zagrożonych wybuchem pyłów, gazów wysokiej jakości w przemyśle wydobywczym i chemicznym. Dostarczamy osobiste towary z gwarancją bezpieczeństwa, a dodatkowo jakości. Zapewniamy konkurencyjne ceny, szybką realizację zamówień, a także miłą i fachową obsługę. Zapraszamy do współpracy! Nasze usługi i towary to gwrancja jakości. Przekonaj sie sam o solidności wykonanych przez naszą firmę funkcji. Wejdź na naszą stronę i zapoznaj się z ofertą - www. jmdisplay. pl.

Szczegóły strony jmdisplay.pl:Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę jmdisplay.pl:

jmdisplay.pl

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 28 Odwiedziny googlebot 160

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  • Instytut Metali Nieżelaznych w Gliwicach »

    Od 1952 roku budujemy i modernizujemy polski przemysł metali nieżelaznych.
    Instytut Metali Nieżelaznych jest jednostką naukową przemysłu metali nieżelaznych w Polsce. Kompleksowa działalność obejmuje wszystkie fazy procesu produkcji materiałów metalicznych: od przeróbki rud po technologie otrzymywania nowoczesnych produktów, spełniające normy środowiskowe.
    Wiele rozwiązań znajduje zastosowanie w małych i średnich przedsiębiorstwach nie tylko w przemyśle metali nieżelaznych, ale również w innych sektorach gospodarki.
    Nasza oferta obejmuje: prace badawczo-rozwojowe w celu opracowania nowych technologii, optymalizacji procesów przemysłowych, modernizacji linii produkcyjnych, konstrukcji urządzeń, usługi pomiarowe i analityczne.
    Klientom zapewniamy dostęp do najnowszych technologii, nowoczesnych laboratoriów oraz instalacji pilotowych o dużej wydajności. Poziom naszych usług został doceniony przez takie firmy, jak KGHM Polska Miedź S.A., ZGH Bolesław S.A., KGHM Ecoren S.A., czy Hutmen S.A.
    Wieloletnia współpraca naukowa z czołowymi ośrodkami akademickimi w kraju, instytutami Polskiej Akademii Nauk oraz wieloletnie doświadczenie wynikłe z uczestnictwa w Programach Ramowych UE stwarzają kadrze naukowej warunki do stałego doskonalenia, a Instytutowi możliwości oferowania Klientom konkurencyjnych i innowacyjnych rozwiązań.

    Data dodania: 21 08 2010 · szczegóły wpisu »
  • Eurosensor Gliwice »

    Firma jest własnością prywatną, założoną w 1990 r. Produkujemy elektrody do pomiarów pH, elektrody redox, elektrody jonoselektywne, czujniki konduktometryczne platynowe, oporowe czujniki temperatury, czujniki do oznaczania wody metodą K. Fischera w produktach organicznych i nieorganicznych, roztwory konduktometryczne, roztwory buforowe do pH, roztwory kalibracyjne redox, roztwory z stopniowaną zawartością jonów oraz bezpieczniki termiczne.

    Data dodania: 29 09 2010 · szczegóły wpisu »
  • Simtech Automatyka Przemysłowa »

    Naszą główną specjalizacją jest projektowanie, wdrażanie, programowanie i uruchamianie systemów automatyki rożnych gałęzi przemysłu dla klientów na całym świecie.

    Większość naszych projektów jest realizowanych we współpracy z firmą ASI GmbH & Co. KG (Niemcy).

    W tym momencie nasz personel stanowi 19 wykwalifikowanych inżynierów, specjalistów w dziedzinie systemów sterowania, automatyki, elektroniki oraz informatyki.

    Działamy od roku 2001.

    Data dodania: 04 10 2010 · szczegóły wpisu »
  • ZPUH ŻAR - Autoryzowany serwis sprzętu przeciwpożarowego »

    Kompleksowe usługi przeciwpożarowe. Zabezpieczenia bierne, przeglądy i sprzedaż gaśnic, szafek hydrantowych, zestawów gaśniczych. Legalizacja gaśnic i butli CO2.
    Wyroby przez nas oferowane są produkowane przez renomowane firmy krajowe i zagraniczne. Charakteryzują się nowoczesnymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi i technologicznymi oraz wysoką jakością wykonawstwa i niezawodnością działania. Wszystkie posiadają wymagane certyfikaty krajowe (znaki B) i zagraniczne (znaki C).

    Data dodania: 07 10 2010 · szczegóły wpisu »
  • ZMM ZAKŁAD MECHANIKI MASZYN GLIWICE »

    Oferta Zakładu Mechaniki Maszyn - producenta części do maszyni urządzeń, m.in.: sprzęgła, hamulce... Zakład posiada bogaty park maszynowy do obróbki skrawaniem.

    Zakład powstał w 1984 roku.
    Właścicielem firmy jest inż. Jan Modzelewski

    Posiadamy niezbędne pozwolenie Urzędu Dozoru Technicznego
    na produkowane przez nas wyroby, na które dostarczamy
    atesty materiałowe
    oraz Świadectwo kontroli technicznej.
    Od momentu powstania
    zajmujemy się produkcją częci do maszyn i urządzeń.

    Data dodania: 04 11 2010 · szczegóły wpisu »
  • Toptechnik.pl- Maszyny do przetwórstwa tworzyw »

    Maszyny do przetwórstwa tworzyw: linie wytłaczarkowe do rur, profili, płyt i folii, linie do recyklingu, butelczarki, termoformierki, linie do wielokolorowego malowania i dekoracji tworzyw, roboty do wtryskarek, chłodnie

    Data dodania: 04 11 2010 · szczegóły wpisu »
  • Frezment- Frezowanie gliwice »

    Naszym największym atutem jest wysoko wykwalifikowana kadra pracowników posiadających długoletni staż, a tym samym bogate doświadczenie i wiedzę z zakresu obróbki skrawaniem.Park maszynowy którym dysponujemy, jego zasobność, różnorodność i nowoczesność, pozwala nam wykonać najbardziej skomplikowane detale.Posiadamy również możliwości opracowania dokumentacji konstrukcyjno-technicznej we własnym zakresie dla tych z Państwa, którzy nie dysponują własnymi biurami technicznymi. Podczas projektowania procesu technologicznego dla wykonawstwa w naszym przedsiębiorstwie nawet najdrobniejszych detali, dbamy o Państwa interesy w zakresie minimalizacji kosztów, produkcji jak również kosztów pomocniczych.

    Data dodania: 04 11 2010 · szczegóły wpisu »
  • Serwis Pomp Wodnych Gliwice »

    Autoryzowany serwis pomp WILO wykonuje wszelkie prace w zakresie pomp i układów regulacji w tym:
    naprawy gwarancyjne i po-
    gwarancyjne
    pierwsze uruchomienia urządzeń WILO, zapewniające ich prawidłową pracę
    przeglądy okresowe
    przezwajanie silników
    sprzedaż oryginalnych części
    naprawy elektronicznych elementów sterujących
    naprawy pogwarancyjne pomp do C.O., C.W.U. oraz wody zimnej innych producentów, między innymi: GRUNDFOS i LFP

    Data dodania: 04 11 2010 · szczegóły wpisu »
  • Toczenie Frezowanie CNC Gliwice »

    Jesteśmy firmą świadczącą usługi w szeroko pojętym zakresie obróbki skrawaniem metali, takich jak: cięcie, toczenie, frezowanie, szlifowanie wałków, otworów, płaszczyzn, dłutowanie, wiercenie, roztaczanie etc. posiadamy duży park maszynowy zarówno maszyn konwencjonalnych jak i sterowanych numerycznie CNC, realizujemy zamówienia dla pojedyńczych sztuk jak i dla dużych serii, ponad 20 letnie doświadczenie a także wykwalifikowana załoga umożliwia zapewnienie wysokiej jakości i zadowolenie naszych Klientów

    Data dodania: 25 10 2011 · szczegóły wpisu »
  • Medale sportowe »

    W 1508 roku został wybity pierwszy medal w naszym kraju dla Jana Turzo, a medalierstwo sięga aż XIV wieku we Włoszech. Jak widać utrzymuje się aż do teraz, gdzie medale stały się rzeczą naturalną na wszystkich ważnych uroczystościach oraz obwieszczeniach okolicznościowych, a przede wszystkim na uroczystościach sportowych.
    W większości wypadków medale wybija się lub wylewa na uroczystości wojskowe lub sportowe z okazji upamiętnienia niesamowitych możliwości sportowych, rywalizacji czy wytrwałości. Medale sportowe są głównym i uroczystym nagrodzeniem zawodników podczas wielkich wydarzeń sportowych jak i olimpiad czy zawodów. I nie jest to istotne czy to wydarzenie na skale światową czy na skalę kilku osób. W tym momencie medal jest przyjęty jako główna nagroda a zaraz obok niego stoi puchar używany stosunkowo rzadziej niż jego mniejszy brat ale tak samo szlachetny i uroczysty. Kształt medalu nie ma żadnych ograniczeń, w większości wypadków wszystko zależne jest od ustroju który dany medal wydaje, i czy jest t medal oficjalny, państwowy, czy “Zwykły” na miarę niszowych zawodów sportowych. Tak czy owak, medal sportowy to coś niesamowicie motywującego do działania. Na przestrzeni lat stał się obiektem porządania wszystkich mniej lub bardziej znanych zawodnikó sportowych, co prowadzid o jednej konkluzji.
    Ewolucja medalu stałnęła na stopniu światowym i został on przyjęty do wszystkich ważnych uroczystości na świecie.

    Data dodania: 01 04 2014 · szczegóły wpisu »