Katalog jest w trakcie przebudowy, przepraszamy za utrudniania

Top 10:

Statystyka PageRank:

Statystyki katalogu:

Linki:

Top 10 kategorii:

Regulamin:


Katalog został stworzony z myślą o szerokiej liczbie użytkowników Internetu w Gliwicach jak i na całym Śląsku, zarówno tych współtworzących sieć, jak i tych, którzy z niej korzystają. Katalog ma pomóc promować strony WWW wśród społeczności internetowej, a dzięki zastosowaniu linków bezpośrednich - także w pozycjonowaniu. Katalog stron tworzony jest przez Was i dla Was. Katalog powstał z inicjatywy grupy osób, które kochają Gliwice i mają nadzieję na szybki rozwój tego miasta w internecie. Mamy nadzieję, że katalog zyska szybko popularność i będzie służył wszystkim.
Zapraszamy do dodawania - zgłaszania swoich stron do naszych zbiorów!

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem:
1. Każdy użytkownik może zgłosić swoją stronę WWW do Katalogu.
2. O dodaniu strony do Katalogu decyduje Redaktor, o fakcie dodania strony użytkownik zostanie powiadomiony na adres e-mail, który podał w zgłoszeniu strony.
3. Dodając strone autmatycznie akceptujesz regulamin
4. Głównym celem jest promocja stron i firm, które mają swoje siedziby w Gliwicach lub okolicach , także jeśli siedziba jest poza Gliwicami, użytkownik musi sie liczyć z brakiem akceptacji wpisu przez administracje.
5. Nie zamieszczamy odnośników do witryn zawierających treści rasistowskie, faszystowskie, propagujące przemoc, wzywające do nienawiści na tle religijnym, rasowym, wyznaniowym, a także stron propagujących treści uznane powszechnie za naganne moralnie, erotyczne i pornograficzne oraz naruszających zasady etyczne.
6. Nie dodajemy do Katalogu stron w budowie lub niezawierających prawie żadnej treści. Serwisy bukmacherskie, strony związane z zarabianiem w Internecie, toplisty również NIE będą akceptowane.
7. Nie dodajemy do Katalogu stron o innym adresie domenowym a kierującym do tej samej strony co inna istniejąca już w Katalogu. Nie akceptujemy również podstron, oraz subdomen domeny głównej, która jest już w naszych zbiorach, ze szególnym uwzględnieniem stron subdomen które mają podobną zawartość!
8. Strony zawierające materiały skopiowane z innych stron nie będą dodawane.
9. Zastrzegamy sobie prawo do skracania długich opisów zgłaszanych stron.
10. Strony WWW, które naruszają warunki regulaminu będą usuwane bez powiadomienia zgłaszającego.
11. Redaktorzy zastrzegą sobie prawo do zmiany tytułu i opisu stron zgłoszonych przez zgłaszającego. Opis zgłaszanej strony powinien składać się z kilku logicznych zdań opisujących stronę.
12. Redaktorzy zastrzegą sobie prawo do usunięcia strony WWW bez podania przyczyny. Zgłoszone strony do katalogu przeglądane są kilka razy dziennie i jeżeli w ciągu 24h Państwa strona nie pojawi się w zbiorach katalogu, oznacza to niezaakceptowanie strony przez Redaktorów katalogu.
13. Treść strony musi być zgodna z kategorią, do jakiej została zgłoszona.
14. Redaktorzy nie maja obowiązku wyjaśniać przyczyn usunięcia strony z Katalogu.
15. Redaktorzy zastrzegą sobie prawo do zmiany regulaminu.
16. Dbamy o to, aby nazwa Katalogu odzwierciedlała strony znajdujące się w Katalogu. Promujemy strony z regionu Gliwic.
17. Wszelkie uwagi - opinie - skargi itp. prosimy przesyłać przez formularz kontaktowy
18. Inne katalogi stron zgłaszane do naszego katalogu są dodawane wszystkie, chyba, ze katalog stosuje u siebie przekierowanie 302, brak linków bezpośrednich.
19. Katalog Gliwice nie wymaga umieszczania na zgłaszanej stronie linku zwrotnego - jednak jeżeli chcesz pomóc nam rozreklamować Katalog - to będziemy wdzięczni za umieszczenie na swojej stronie w widocznym miejscu (strona główna) informacji o naszym Katalogu z linkiem: http://www.katalog.gliwice.pl/ - Gliwice. Jest to przez nas bardzo mile widziane. Jeżeli umieścisz na swojej stronie informację o naszym Katalogu z likiem to poinformuj nas o tym. Strony z takim linkiem wyróżniamy poprzez nadanie statusu stronie - PRZYJECIEL KATALOGU.


Przypominamy: dodanie linku - nie jest wymagane, ale jest bardzo mile widziane. Dziękujemy!