Katalog jest w trakcie przebudowy, przepraszamy za utrudniania

Top 10:

Statystyka PageRank:

Statystyki katalogu:

Linki:

Top 10 kategorii:

Strony związane z hasłem 'rtv':

 • utiko.com »

  Jako pierwsza i jedyna firma w regionie proponujemy Państwu swoje usługi w zakresie odbioru do utylizacji wyeksploatowanego sprzętu komputerowego, elektronicznego, telekomunikacyjnego, AGD.
  Otrzymaliśmy pozwolenie na wytwarzanie, odzysk,transport i magazynowanie odpadów nr.ŚR-II-6620-22/106/06/2/07 wydane przez Wojewodę Śląskiego, nr wpisu GIOŚ : E0007105P

  W ramach świadczonych przez nas usług odbieramy wszystkie grupy urządzeń wymienione w dyrektywie Unii Europejskiej tj.WEEE - directive on Waste Electrical and Electronic Equipment, dotyczącej zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego.

  Data dodania: 21 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Agregaty »

  Jeśli poszukujesz generatorów, które działają bezawaryjnie przez długi czas to w naszym sklepie bez wątpienia odnajdziesz taki towar. Paramy się dystrybucją maszyn elektrycznych różnorodnego typu. Stawiamy na jakość – na wszelkie wyroby dajemy gwarancję. Jeżeli nie wiesz jaki typ będzie dla Ciebie najlepszy to nie wahaj się nawet minuty tylko do nas napisz. Systematycznie robimy promocje na popularne urządzenia – zatem odwiedzaj naszą stronę symetrycznie. Serdecznie zachęcamy do zakupów! Dla nas najbardziej liczy się uszczęśliwiony kontrahent. Przed dokonaniem zakupów radzimy dokładnie zapoznać się z kodeksem sklepu!

  Data dodania: 07 03 2011 · szczegóły wpisu »